Usuwanie niechcianych włosków tradycyjnymi sposobami jest czasochłonne, a efekty krótkotrwałe. W Just Glam Clinic wiemy jak skutecznie i bezboleśnie pozbyć się włosków na zawsze!

O zabiegu

Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której poznajemy Twoje oczekiwania i omawiamy plan działania. Epilację wykonujemy przy pomocy lasera diodowego XLASE PLUS. Głowicę urządzenia przesuwamy po obszarze zabiegowym ruchem ciągłym, bez jej odrywania. Dzięki temu możemy w krótkim czasie usunąć włoski nawet z dużej powierzchni.
W zależności od obszaru, zabieg epilacji laserowej trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.

Co czujesz w trakcie zabiegu?


Zabieg laserem diodowym XLASE PLUS jest praktycznie bezbolesny. Urządzenie wyposażone jest w specjalny system chłodzący, który redukuje nieprzyjemne odczucia. Dla większego komfortu, na obszar zabiegowy nakładamy specjalny żel chłodzący. W trakcie możesz odczuwać delikatne „ukłucia” i ciepło. Odczucia mogą różnić się, w zależności od stopnia wrażliwości na ból, a także od miejsca, które poddane jest zabiegowi.

Bezpośrednio po epilacji skóra może być delikatnie zaczerwieniona i podrażniona.

Jakie są efekty zabiegu?

Efektem zabiegu epilacji laserowej jest całkowite i trwałe usunięcie owłosienia. Już po pierwszym zabiegu włosków jest znacznie mniej, a te które odrastają są słabsze. Do osiągnięcia pełnych rezultatów konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Ich ilość uzależniona jest od wielu czynników tj. grubość włosa, jego kolor, karnacja skóry, a także dotychczasowe metody depilacji. Najlepsze efekty daje zabieg na włoskach, będących w fazie wzrostu (anagenu). Światło lasera jest wtedy pochłaniane przez trzon włosa i bez trudu dostaje się do macierzy mieszka włosowego, trwale go niszcząc.
Dla podtrzymania efektów zalecamy wykonanie zabiegu przypominającego raz w roku.

Komu polecamy zabieg epilacji laserowej

Każdej osobie, która chce cieszyć się gładką skórą przez cały rok. To świetna alternatywa dla osób, które zmagają się z przykrymi konsekwencjami po „zwykłej depilacji” tj. wrastające włoski, podrażnienia na skórze, a także dla osób uczulonych na produkty do golenia. Zabieg epilacji laserowej wykonujemy zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, z uwzględnieniem każdego obszaru ciała.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg epilacji laserowej w Just Glam Clinic

Dbamy przede wszystkim o wysoką skuteczność zabiegów i bezpieczeństwo Pacjentów. Jako jeden z nielicznych salonów w Lublinie, posiadamy ultra nowoczesny laser diodowy XLASE PLUS. Wykorzystuje on technologię MOTION SPEED, która pozwala wykonać zabieg szybko, skutecznie i praktycznie bezboleśnie.

Dzięki połączenie najnowszej technologii z doświadczeniem naszych specjalistów możemy sprostać wymaganiom naszych Pacjentów. Zapewniamy maksimum komfortu w trakcie zabiegu, a także fachową opiekę w okresie rekonwalescencji. Po wizycie szczegółowo omówimy zalecenia pozabiegowe. Będziemy także w stałym kontakcie, by na bieżąco odpowiadać na ewentualne pytania i wątpliwości.

Jak pielęgnować skórę po


  • należy używać na co dzień kremów z filtrem SPF 50
  • nie wolno opalać skóry miesiąc po zabiegu
  • należy zrezygnować z wysiłku fizycznego 3 dni po zabiegu
  • należy zrezygnować z sauny tydzień po zabiegu

Depilacja laserowa wykonywana jest przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Dzięki temu, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów w tym zakresie, jesteście w stanie zapewnić sobie piękne i gładkie nogi, jak również nie będzie was krępowało założenie stroju bikini.