Justyna

Justyna

Manager
Właściciel i manager Kliniki. Mgr finansów i rachunkowości w specjalności doradca finansowy na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym pozwoliło na otworzenie swojego miejsca, skierowanego do kobiet w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe Kosmetologia w medycynie na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie, oraz liczne szkolenia z zakresu kosmetologii nowoczesnej i laseroterapii. Stale dba o rozwój i promocję w Just Glam Clinic. Szkoląc się u najlepszych trenerów branży beauty z Zespołem Just Glam, wciąż dąży do podnoszenia jakości usług i wprowadzania nowych trendów. Odpowiada za kontakty z kontrahentami i partnerami biznesowymi Kliniki. Prywatnie miłośniczka zwierząt i motoryzacji. Ceni sobie czas z rodziną i najbliższą osobą.
Edyta

Edyta

Kosmetolog
Edyta- kosmetologia to nie tylko jej praca, ale też największa pasja której poświęca swój cały czas. Edyta specjalizuje się w autorskich terapiach skóry twarzy podchodząc do zabiegów holistycznie. To niezwykle delikatna osoba dbająca o relaks i dobre samopoczucie pacjenta podczas każdej wizyty. Edyta ciągle się rozwija łącząc praktykę w gabinecie ze zdobywaniem dalszej wiedzy na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest też autorką artykułu w czasopiśmie naukowym „Kosmetologia Estetyczna”. Edyta jest osobą uśmiechniętą i pełną empatii, a przez znajomych określana także jako mistrzyni słodkich wypieków.
Aleksandra Mierzwińska

Aleksandra Mierzwińska

Lekarz
Aleksandra Mierzwińska w 2016 roku ukończyła studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Po odbytym stażu podyplomowym rozpoczęła i jest w trakcie realizacji programu specjalizacyjnego z zakresu medycyny sądowej. Ponadto w 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stale poszerza swoją wiedzę, o czym świadczy uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej. Niezwykle energiczna i charyzmatyczna osoba, która kocha to co robi. W wolnej chwili znajduje balans dla duszy i ciała uczęszczając na zajęcia jogi. Uwielbia podróżować, jednoczenie nieustannie szukając inspiracji by móc przełożyć to na nowe pomysły i owocną pracę z pacjentami.
Aleksandra

Aleksandra

Fizjoterapeuta
Z zawodu magister fizjoterapii, z zamiłowania zaś licencjonowana masażystka. Studia licencjackie ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, natomiast studia magisterskie w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Uwielbia swoją pracę, gdyż daje jej bardzo dużo satysfakcji i motywacji do działania. Ulga ludziom w cierpieniu, jakim jest często przewlekły ból lub po prostu chwila dla siebie w trakcie masażu relaksacyjnego, bywa dla pacjenta wybawieniem od codziennych trosk i problemów. Dlatego też, aby móc pomagać i wpływać na poprawę jakości życia ludzi stara się ciągle rozwijać biorąc czynny udział w kursach, szkoleniach i warsztatach, zarówno z zakresu fizjoterapii, jak i masażu. Zdobywana wiedza teoretyczna, jak i praktyczna pozwala na wykorzystywanie różnorodnych metod oraz technik w odniesieniu do konkretnych przypadków spotykanych u pacjentów. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta osób dorosłych w Ośrodku Rehabilitacji.

Joanna

Kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Specjalistka medycyny estetycznej i anti-aging. W niezwykle odpowiedzialny i holistyczny sposób pracuje z Klienkami i Klientami. Poza kilkuletnim doświadczeniem, wciąż rozwija swoje umiejętności. Posiada zmysł estetyczny i niesamowitą dbałość o szczegóły. W życiu prywatnym pasjonatka mody, sportu i podróży. Pozytywnie nastawiona do życia, rodzinna i zarażająca optymizmem profesjonalistka.