O zabiegu

Start&Rewind włoskiej firmy Lovely. Zabieg ten bazuje na naturalnych składnikach m.in. kofeinie i karnitynie. Skutecznie niweluje obrzęki, redukuje cellulit i tkankę tłuszczową. Utrata centymetrów oraz wyraźne wyszczuplenie sylwetki widoczne już po pierwszym zabiegu! Zabieg jest całkowicie bezbolesny,  opracowany przez specjalistów laboratorium.
Start & Rewind to zabieg, który łamie koncepcję klasycznej kosmetyki. Jest to system hydrodynamiczny, który gwarantuje efekt natychmiastowej redukcji już w 7h. Terapia łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych kosmetyków i technologii hydrodynamicznej. Spektakularne efekty gwarantuje unikalne połączenie bomby składników aktywnych, który przy pomocy zastosowania próżni oraz okluzji penetrują głębiej. Start & Rewind działa na każdy rodzaj
cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Po pierwszym zabiegu Start &Rewind skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach. START &REWIND może być wykonywany również jednorazowo jako zabieg bankietowy tzw. “przed wielkim wyjściem”.

Czas trwania


Około 90 minut