_MLI5527bm
_MLI0524bm (1)
10743669024
peeling kawitacyjny
termolifting
previous arrow
next arrow
Shadow
Wiosna to dla wielu z nas najpiękniejsza pora roku – czas, w którym przyroda budzi się do życia i cieszymy się pierwszymi promieniami słońca. Nabieramy nowych sił i energii, co sprawia że chcemy również zmieniać swój wygląd oraz polepszyć stan skóry.
Skóra po okresie zimowym może wyglądać często na szarą, ziemistą oraz przesuszoną. Przebywanie w suchych pomieszczeniach oraz niskie temperatury na zewnątrz odbijają się na naszej cerze, co wyraźnie zauważamy w pierwszych promieniach słońca.
Zdrowa dieta, aktywność fizyczna, starannie dobrana pielęgnacja – to powinna być nasza rutyna. Czasami jednak potrzebne jest dodatkowe wsparcie. 
Medycyna estetyczna i kosmetologia nowoczesna przychodzi tutaj z pomocą łącząc siły.
Oto topowe zabiegi wiosenne, starannie dobrane przez Zespół Kliniki Just Glam:
1. Peeling kawitacyjny medyczny Intraject – oczyszcza skórę z martwych komórek warstwy rogowej naskórka, nadmiaru sebum oraz zanieczyszczeń zewnętrznych. Zabieg wykonywany jest solo lub jako przygotowanie skóry do dalszych kuracji. Peeling kawitacyjny medyczny Intraject ma moc kilkukrotnie większą niż urządzenia bez certyfikatu medycznego.
2. Elektroporacja Intraject (mezoterapia bezigłowa)– nieinwazyjny zabieg dogłębnie nawilżający. Elektroporacja to technika, która polega na miejscowym stosowaniu krótkich i intensywnych impulsów elektrycznych. Dzięki zastosowaniu pola elektrycznego na komórki, błona komórkowa ulega chwilowej destabilizacji i staje się półprzepuszczalna, co pozwala na przedostawanie się zjonizowanej ampułki do wnętrza komórek.  Wtłaczamy preparat głęboko rewitalizyjący skórę i pobudzający do odnowy. Zabieg idealny dla skór zmęczonych, z widocznymi oznakami wieku, osłabionych i kruchych, bardzo odwodnionych i z przebarwieniami posłonecznymi.
3. Termolifting RF Intraject (opcjonalnie z elektroporacją) – Termolifting przy użyciu fali radiowej jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym dającym natychmiastowe rezultaty. Fala radiowa wytwarza ciepło w skórze właściwej nagrzewając ją do 60-65*C, czego rezultatem jest skrócenie wydłużonego z wiekiem kolagenu, oraz stymulacja fibroblastów do produkcji nowych włókien. Efektem jest natychmiastowe napięcie skóry oraz wypłycenie się zmarszczek. 
4. Zabiegi komponowane PCA Skin – Wysoka skuteczność zabiegów oraz możliwość indywidualnego doboru preparatów zabiegowych i do pielęgnacji domowej pozwala uzyskiwać świetne efekty nawet dla najbardziej wymagających cer.
5. Mezoterapia igłowa Neauvia Hydrodeluxe – do grupy rewitalizacyjnych mezoterapii należy właśnie Neauvia Hydro Deluxe. Składa się ona przede wszystkim z wysokiego stężenia czystego kwasu hialuronowego oraz innych substancji aktywnych, skoncentrowanych na odmładzaniu.

6. Stymulator tkankowy NucleoFILL Strong – innowacyjny produkt do głębokiej regeneracji skóry, wywołujący 3 kluczowe efekty:

  • Lifting
  • Działanie antyoksydacyjne
  • Nawilżenie

7. PRX T-33 – silna rewitalizacja skóry bez igieł, bez złuszczania. To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego i wody utlenionej) opracowana przez dr Rossanę Castellanę. Zabieg jest szybki, bezbolesny, nie pozostawia śladów. Idealnie komponuje się z terapiami medycyny estetycznej i hi-tech.

Pierwszym krokiem do promiennej i zdrowej skóry jest wizyta w Just Glam Clinic. Na bezpłatnej konsultacji wykwalifikowany Zespół Just Glam Clinic przekazuje informacje odnośnie: 

  1. Pielęgnacji
  2. Zabiegów
  3. Beauty Planu zabiegowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *